Haberler

BAŞKAN EKİNCİ: SÖZ VERDİK, YAPIYORUZ

6.02.2020 16:14:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) işbirliğiyle Şırnak Mahallesinde modern bir park yapılacak.

Viranşehir Belediyesi ile YİKOB tarafından Şırnak Mahallesinde 12 bin m2'lik alan üzerinde yapılacak parkın ihalesi bugün yapıldı.

İhalenin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçeye bir yeşil alan daha kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek,“ Yüce Rabbim, halkımıza daha nice hizmetler yapmayı nasip etsin İnşallah” Dedi.

Seçim öncesi İlçe Halkına verdiği sözleri bir bir yerine getirdiğine vurgu yapan Başkan Ekinci,“ Söz verdik, yapıyoruz. Tek hedefimiz, Sevdalı olduğumuz ilçemize güzel hizmetler yapmaktır.Bu doğrultuda daha güzel, daha yeşil ve yaşanılabilir bir Viranşehir için var gücümüzle çalışıyoruz,çalışmaya devam edeceğiz” İfalerini kullandı.

Şırnak Mahallesinde 12 bin m2'lik alan üzerinde yapılacak parkta, futbol sahası, basketbol sahası,tenis kortu, fitness salonu,bisiklet yolu, yürüyüş yolu ve çocuk oyun grupları bulunacak.