Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNİN EĞİTİME DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR

12.01.2018 15:33:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Viranşehir’deki tüm okullara Spor malzemeleri almak için 165 bin TL’lik protokol imzalandı.

Viranşehir Belediye Başkan Vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ve Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş tarafından yapılan protokolle, Öğrencilere ve gençlere yönelik kültürel ve eğitici kursların yapılacağı açıklandı.

Protokol töreninde konuşan Viranşehir Belediye Başkan Vekili İlçe Kaymakamı Çimşit “Viranşehir Belediyemizin İlçe Mili Eğitim Müdürlüğümüz ile beraber gençlerimize yönelik eğitici kursların verilmesi, onların bilgi ve becerilerini artırmaya yönelik kursların düzenlenmesiyle ilgili protokol yaptık. İnşallah belediyemizle ve ilçemizdeki tüm kurum ve kuruluşların iş birliğiyle vatandaşlarımıza en iyi hizmet sunacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Viranşehir Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş ise yaptığı açıklamada, ‘’ Belediye Başkan vekilimiz ve İlçe Kaymakamız Sayın Ömer Çimşit Viranşehirde göreve başladığından bu yana her zaman eğitime destek olmuştur. Bugünde Sayın Başkan Vekilimiz  İlçe Kaymakamımızla Viranşehir’deki tüm okullara çeşitli spor malzemeleri almak için bir protokol imzaladık bu desteğinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum’’  dedi.