Haberler

KAZIM EKİNCİ VE DİKMELER PARK BÜFELERİ İHALEYE ÇIKARILDI

11.01.2018 16:47:00
Haberler

Viranşehir Belediyesi, İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Kazım Ekinci ve Hürriyet mahallesindeki Dikmeler Parkı Büfelerini 2 yıllığına işletilmek üzere ihaleye çıkardı.

Belediye toplantı salonunda gerçekleşen 2 ihaleye toplamda 5 istekli katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi komisyon başkanlığında gerçekleşen ihale açık arttırma usulü ile yapıldı.

İhale önceki isteklilere ihale ile ilgili kısa bilgi verilirken, gerçekleşen her iki ihalede 4 istekli ihaleden çekilirken, ihaleler 2 isteklinin vermiş olduğu teklifler sonrası sona erdi.

Yaklaşık yarım saat süren ihalelerin ardından yapılacak olan komisyon değerlendirmesinin ardından sonuç isteklilere elektronik posta yoluyla iletilecek.

İhale sonrası kısa bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, İhalenin hayırlı olmasını temenni ederek katılımcılara teşekkür etti.

Yenişehir mahallesindeki Kazım Ekinci parkının 3. defa ihaleye çıkarıldığını ve ihalelerde ciddi rakamlar verilmesine rağmen sonradan gerekli teminatların yatırılmamasından dolayı ihalelerin iptal edildiğini vurgulayan Çiftçi,  “ Temennimiz ve arzumuz ihalelere katılan isteklilerin gerçekten de ciddi ve istekli katılımcılar olup kazanmaları yönündedir ” diye konuştu.