Haberler

BAŞKAN YARDIMCISI ARSLAN ÇİFTÇİ, GAZETECİLERİ ZİYARET EDEREK GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

10.01.2018 16:50:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan  Çiftçi, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Gazetecileri ziyaret ederek gazeteciler gününü kutladı.

Konuşmasında  gazetecilerin önemli bir iş icra ettiğini ve önemli bir görev üstlendiklerini ifade eden Başkan Yardımcısı Arslan  Çiftçi, şunları söyledi:

"Toplumların değişmez kaidesi olan, demokrasiler’de  çok önemli bir yere sahip olan gazetecilik mesleğini icra eden tüm gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü" en içten duygularımla kutlar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Gazetecilerin, yılın 365 günü doğru ve objektif bilgiyi kamuoyuna aktardıklarını belirten Başkan Yardımcısı  Çiftçi, “Gece gündüz demeden çalışan gazetecilerimiz bizim en yakın ve en değerli mesai arkadaşlarımızdır. Toplumun vazgeçilmez unsurlarından biridir.

Zor şartlar altında doğru bilgiyi kamuoyuna aktaran gazeteci arkadaşlarımız bizim için en kutsal görevlerden birini üstlenmişlerdir. Özellikle yerelde görev yapan gazetecilerimize, şehrimizin tanıtımında ve şehre değer sağlayıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür eder, bizim için ortak aklın değişmez unsurları olduklarını hatırlatmak isterim.

Bizler de onların bu çabalarının her zaman yanında olduk ve olacağız. Her koşulda işlerini layığıyla yerine getirmeye çalışan tüm gazeteci arkadaşlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü" kutlar ve başarılarının devamını dilerim" şeklinde konuştu.