Haberler

AA İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN KAYYUM BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINI GÖRÜNTÜLEDİ

10.11.2017 08:19:00
Haberler

Anadolu Ajansı (AA) ilçenin çehresini değiştiren Viranşehir Kayyum Belediyesinin çalışmalarını görüntüledi. 
Viranşehir Belediye Başkan yardımcıları Halaf Kete ve Arslan Çiftçi, AA Şanlıurfa Muhabiri Rauf Maltaş ve Kameraman Mehmet Fatih Aslan’ı ilçenin farklı noktalarında yapılan çalışma alanlarına götürerek, hizmet ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi. 
AA muhabirleri, Başkan yardımcıları Halaf Kete ve Arslan Çiftçi ile birlikte İlçe merkez ve kırsal mahallelerde yapılan kilitli parke taşı, asfaltlama çalışması, yeşil alanlar, taziye evleri ve sosyal projeler çerçevesinde yapılan birçok çalışma alanlarında çekim yaptı. 
Belediye Başkan yardımcıları Kete ve Çiftçi, Kayyum Belediyesi ile ilçenin çehresinin değiştiğine dikkat çekerek, halkçı ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla hareket edip Viranşehir’i yaşanılabilir bir kent yapmayı hedeflediklerini söyledi.
Halktan gizli saklı hiçbir iş yapmadıklarını belirten Başkan yardımcıları, her ay düzenli bir şekilde mali tablolarını halkla paylaştıklarının altını çizdiler. 
Yapılan hizmet ve çalışmalara rağmen bütçelerinde sürekli para bulunduğunu dile getiren Başkan yardımcıları,  kilitli parke taşı ve asfaltlama çalışmalarında hedefledikleri metrekare ve kilometrelerin çok üzerine çıktıklarını ve çıkmaya devam edeceklerini kaydetti. 
Viranşehir Belediyesinin yapılan hizmetlerle yetinmeyeceğini ifade eden Başkan yardımcıları Kete ve Çiftçi, hedeflerinin her geçen gün hizmet çitasını yükseltmek olduğunu kaydetti.