Haberler

BAŞKAN YARDIMCISI ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLE ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

9.11.2017 11:13:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, İlçenin Alakonak ( Cınaz ) ve Yıldız kırsal mahallelerinde devam eden üst yapı çalışmalarını inceledi.
Alakonak mahallesinde yapımı devam eden 9 Bin m2 Kilitli Parke çalışmalarını ve Yıldız Kırsalındaki Sathi Kaplama Asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Yardımcısı Çiftçi, çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş’tan bilgi aldı.
Belediye Başkan Yardımcısı Halaf Kete başkanlığında olup Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları inceleyen Çiftçi, çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü, ilerleyen günlerde yolların bitirilip halkın hizmetine sunulacağını kaydetti.
Viranşehir Kayyum Belediyesi olarak hedeflenilen 88.5 km Asfalt çalışmalarında sona geldiğini ifade eden Çiftçi, Amaçlarının vatandaşların rahat ulaşım sağlayabilmelerini sağlamak olduğunu vurguladı.
Çalışmaların sadece Asfalt ile sınırlı olmadığının altını çizen Çiftçi, Kırsal ve merkez ayrımı yapmadan Kilitli parke ve Stabilize çalışmalarının da tüm hızıyla sürdüğünü sözlerine ekledi.
İncelemelerin ardından mahalle sakinleri ile bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Çiftçi, Halkın talep ve sorunlarını dinledikten sonra alandan ayrıldı.