Haberler

BAŞKAN EKİNCİ: YENİ YILLA BİRLİKTE VİRANŞEHİR`DE HİZMET ATAĞI BAŞLAYACAK

25.11.2019 11:57:00
Haberler

Geçtiğimiz hafta başında Ankara’ya giden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçeye dönerek, göreve başladı.

Başkan Ekinci, Başkent’te İlçede yapılması planlanan projelerin hayata geçirilmesi için birçok ziyaret ve görüşmeler bulundu.

Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin yapmış olduğu bir çok ziyarette,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız eşlik etti.

Başkan Ekinci, görüşmeler kapsamında AK Parti genişletilmiş İl başkanları toplantısının ardından Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, 26.Dönem Milli Eğitim Bakanı Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Şanlıuırfa Milletvekilleri Doç.Dr.Halil Özşavlı, Zemzem Gülender Açanal ve Mehmet Ali Cevheri ile AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve teşkilat başkanı Erkan Kandemir’le görüşmeler gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Salih Ekinci, yapılan ziyaret ve görüşmelerde İlçede yapılacak projelerle ilgili dosyalar sunup, destek istedi.

Projelerin hayata geçirilmesi için Ankara’da bir çok ziyaret ve görüşmelerde bulunan Başkan Ekinci, Tek hedefinin sevdalı olduğu Viranşehir’e hizmet yapmak olduğunu söyledi.

Ankara ziyaretinin çok olumlu ve verimli geçtiğini ifade eden Başkan Ekinci, projeler sürecinin hızlanması ve hayata geçirilmesi ile ilgili bir çok ziyaret ve görüşmelerde bulunduğunu belirterek, yapılan ziyaret ve görüşmelerde hem destek, hem de büyük bir ilgi ve alaka gördüğünün altını çizdi.

Yeni yıl ile birlikte Viranşehir’de büyük bir hizmet atağının başlayacağını sözlerine ekleyen Başkan Ekinci, projelerin hayata geçirilmesi en büyük hayali olduğunu kaydetti.