Haberler

VATANDAŞLAR BEYAZ MASA BİRİMİMİZDEN MEMNUN

10.8.2017 10:32:00
Haberler

Viranşehir Kayyum Belediyemiz tarafından hizmete sunulan "Beyaz Masa" vatandaşı memnun etti. 

Vatandaşın sorunlarını kısa zamanda ilgili birimlere ileterek çözümünü sağlayan, gerçekleştirdiği bu çalışmayla halkın güven ve takdirini kazanan Beyaz Masa birimi, başarılı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Vatandaş ve belediyeler arasındaki iletişim kopukluğunu gidererek halkın sorunlarını rahatça aktarabileceği bir birim haline gelen beyaz masa, sorunların çözümü için hızlı ve etkili bir şekilde çalışarak daha kaliteli hizmet sunmaya çabalıyor. 
Beyaz masada Sorun, görüş ve talepleri alınarak ilgili birimlere yönlendirilen vatandaşlar, tekrar aranarak takibi yapılıyor. 
Geri dönüşlerden oldukça memnun kalan vatandaş Beyaz Masa ekibini arayarak belediyenin yaptığı çalışmalar ve verilen hizmetten memnun kaldıklarını iletiyor.
Kaliteli ve iyi bir hizmete erişimi kolaylaştırmak, sorunları yerinde çözmek, zaman kaybını önlemek, vatandaşın yönetimle kaynaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Beyaz Masa ‘ya belediyenin verdiği hizmetlerden eksiklik ya da bir sorun yaşanıldığında da başvurula biliniyor.
Kayyum Belediyemiz döneminde hizmet veren Beyaz Masa kurulduğu günden itibaren 6 aylık bilançosunu açıkladı. İşte beyaz masa birimimizin 6 aylık bilançosu;