Haberler

BAŞKAN EKİNCİ “ SORUNLARIMIZI BİLİYORUZ, BÜYÜKŞEHİR İLE EL ELE VERDİK ÇÖZÜME ODAKLANDIK ”

12.07.2019 10:44:00
Haberler

Dedaş tarafından muhtelif mahallelerde yapılan kazıların onarımı tüm süratiyle devam ediyor.

Daha önce Dedaş tarafından kazılan çukurların kapatılmasına yönelik belediyemiz tarafından çalışmalar yürütülmekteydi. Bu çalışmalara Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi de destek vermeye başladı. Verilen destek ile Kışla Mahallesi 139. Sokakta bulunan çukurlar kapatılmaya başlandı.

Belediye Başkanımız Salih Ekinci “ Belediye olarak Viranşehir’in Merkez ve Kırsalında büyük çalışmalar başlattık. Bu çalışmalarımızın bazılarını Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapıyoruz. Koordineli ve uyumlu bir şekilde İnşallah Viranşehir’imizin sorunlarını en aza indirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Başkan Ekinci sözlerine devamla “ Bu memlekette yaşıyoruz. Sorunlarımızı biliyoruz. Büyükşehir Belediyemizle ortak çalışarak sorunlarımızı çözme adına gece gündüz çalışıyoruz. Takdir edilir ki elimizde sihirli bir değnek yok. Sorunların bir anda çözümü dünyanın hiçbir yerinde yok. Elbette ki azimle ve kararlılıkla var olan sorunlarımızı en kısa zamanda çözmeye gayret edeceğiz. Büyükşehir Belediyemizle el birliği yapıp sorunlarımızı çözüme kavuşturuyor ve kavuşturacağız. Zaten biz bunun için varız. Halkımız bundan emin olsun. Hiçbir şey plansız, projesiz yürümez. Bizler çalışmamızda bir yol haritası belirleyerek ilerleyeceğiz. Ulaşmadığımız insanımız kalmayacak. Bununla birlikte AR-GE birimimizi kurduk. Buradan alacağımız veriler ışığında Viranşehir’in hak ettiği hizmeti vatandaşlarımıza sunacağız. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.