Haberler

BAŞKAN EKİNCİ`NİN GİRİŞİMLERİ SONUCU ASFALTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

9.07.2019 14:38:00
Haberler

Başkanımız Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kanalizasyon çalışmaları nedeniyle kazı yapılan yollarda onarım çalışması başlatıldı.

Buğday pazarı esnafı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hal pazarı kompleksi yolunda yapılan kanalizasyon çalışmalar sonucunda bozulan yollardan dolayı duydukları rahatsızlığı geçtiğimiz günlerde esnaf ziyareti yapan Belediye Başkanımız Salih Ekinci’ye iletti.

Esnafların talebine duyarsız kalmayan Başkan Ekinci, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’le görüşürek, esnafların mağduriyetini iletti.

Başkanın Ekinci’nin isteğine anında cevap veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ekiplere talimat vererek kazı yapılan yollarda asfaltlama çalışması başlattı.

Ekipler, yapılan kanalizasyon çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmasını sürdürüyor.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Salih Ekinci, İlçe halkına hizmet etmek için Büyükşehir Belediyesi ile görev ayırımı yapmadan koordineli çalıştıklarını belirterek, taleplerine olumlu yanıt veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi.

Hedeflerinin ilçeyi daha temiz, daha yeşil ve yaşanılır bir kent yapmak olduğunu ifade eden Başkan Ekinci, hedef doğrultusunda çalışmaların aralıksız süreceğini kaydetti.

Buğday pazarı esnafı ise, çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Ekinci ve Beyazgül’e teşekkür etti.