Haberler

BAŞKAN EKİNCİ, BİRİM MÜDÜRLERİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

8.04.2019 10:42:00
Haberler

Belediye Başkanımız  Salih Ekinci, Birim müdürleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye toplantı salonunda yapılan birim müdürleri ile istişare toplantısına Belediye Başkan Yardımcılarımız Arslan Çiftçi,Aladdin Milli,İbrahim Çoban ve Müdürlerimiz katıldı.

Toplantı öncesi kısa bir konuşma yapan  Başkan Ekinci,toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek,temel amaçlarının el birliği ile Viranşehir'i kalkındırmak olduğunu vurguladı.

Bu anlamda Belediye olarak yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi edinmek amacıyla bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Ekinci,Şahıs ve makamlarla problemlerinin olmadığını kaydetti.

Göreve gelmeden önce bir algının oluştuğunu ve kayyum döneminde hizmetlerin yapılmadığının halk tarafından konuşulduğunu sözlerine ekleyen Başkan Ekinci,İşini layıkıyla yapan herkesle çalışmaya devam edeceklerini söyleyip hizmet yapılmadı algısını kırmak için mesai kavramı tanımadan Aile ortamında çalışacaklarını söyledi.

Başkan Ekinci, " Tek gayemiz Viranşehirimizi kalkındırmak olacaktır.Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Verilmiş olan sözlerimiz ve projelerimiz var.Bunları en hızlı şekilde hayata geçirmek için çalışacağız.Yapacağımız çalışmalarla da örnek bir belediye olacağız inşallah." diye konuştu.

Açıklamanın ardından Birim Müdürleri kendilerini tanıttıktan sonra yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında Başkan Ekinci'ye brifing verdiler.