Haberler

ÜCRETSİZ KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

8.10.2018 11:13:00
Haberler

Belediyemizin Ücretsiz Spor Kursları devam ediyor.

Belediyemiz, 5 farklı branşta ücretsiz spor kursu açarak, gençleri spora teşvik etmeye devam ediyor.

Sosyal Belediyecilik gereği çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, Gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak ve ilgi duydukları spor dallarına yönlendirmek amacıyla Futbol, Basketbol, Voleybol Badminton ve Kort Tenisi kurslarına devam ediyor.

Spora ve sporcuya büyük önem veren Viranşehir Belediyemiz, Çocuk ve gençlerin boş vakitlerini verimli kullanmalarına imkân sağlarken, tamamen ücretsiz olan kurslara 7’den 70’e her yaşta vatandaş yoğun ilgi göstermeye devam ediyor.

Spora ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tüm vatandaşlara Belediye Spor Kompleksinde deneyimli eğitmenler eşliğinde ücretsiz bir şekilde kurs veriliyor.

Konu ile ilgili olarak Başkan Vekilimiz Ömer Dereci yaptığı açıklamada, Spora önem verdiklerini vurgulayarak, gençlere sporu sevdirmek ve spora teşvik etmek için birçok alanda ücretsiz kurs açtıklarını söyledi.

Kurslardan faydalanmak isteyen vatandaşları kurslara davet eden Başkan Vekilimiz Dereci, “ Spor kurslarımıza herkesi davet ediyorum. Unutmayalım ki sağlığın temelinde spor yatmaktadır. Ücretsiz gerçekleştirdiğimiz spor kurslarımızda Futboldan, Basketbola, Kort Tenisi, Voleybol ve Badmintona kadar 5 branşta eğitim veriliyor. Bu fırsattan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız Belediye Spor Kompleksine gelerek ücretsiz kayıt yaptıktan sonra kurslardan faydalanabilirler ” diye konuştu.