Haberler

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

27.09.2018 15:57:00
Haberler

Belediyemiz daha her  yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilere kapısını açtı.

Evde çalışma imkanı bulamayan yüzlerce öğrenci sınavlara hazırlanmak için Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesine gelerek buranın zengin bilgi kaynaklarından faydalanmaya devam ediyor.

Oluşturulan nezih ortam ile Ortaokul, Lise ve Üniversite'ye hazırlanan Öğrenciler burada hem ücretsiz çay keyfi yapıyor, hem de nezih ortamda sakin bir şekilde ders çalışıp kendi gelecekleri için hazırlık yapıyor.

Konu ile ilgili olarak oluşturulan hizmetten faydalandığını belirten Selman Karakış isimli Öğrenci, " İmkânlarımız özel kurslara yâda özel öğretmen tutmaya elverişli değil ve evde ders çalışma imkânımız bulunmuyor. Bu nedenle Viranşehir Belediyesi'nin bizler için tahsis ettiği Kütüphaneye gelerek derslerimize çalışıyoruz. Bu güzel ortamı bizlere hazırlayan Viranşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum ." dedi.

Mine Koşar isimli bir Öğrenci de , "Viranşehir Belediyesi bizlere çok güzel bir ortam hazırlamış. Burada Arkadaşlarla birlikte Hoşça vakit geçirip güzelce sınavlarımıza hazırlanıyoruz. Viranşehir Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.” dedi.