Haberler

BELEDİYEMİZDEN GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI

7.09.2018 15:34:00
Haberler

Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Doğalgaz Firması ve DEDAŞ çalışmalarının bittiği alanlara yönelik genel yıkama çalışması başlattı.

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan genel yıkama çalışması ilk olarak Yenişehir Mahallesi 112. Caddede start verildi.

Halkın mağduriyetini önleme ve kalıcı çözüm üretme adına yürütülen çalışmada 1 Yıkama,2 Traktör,2 Yol Süpürme Aracı ve 12 Deneyimli personelle cadde ve sokaklar özenle yıkanmaya başlandı.

Konu ile ilgili olarak Temizlik İşleri Müdürlüğümüz personellerince yapılan açıklamada, “ Viranşehir Belediyesi olarak ilk önce vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür diliyoruz. Doğalgaz Firması ve DEDAŞ tarafından bitirilen Cadde ve Sokaklara yönelik genel temizlik ve yıkama çalışması Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce başlatıldı. Yenişehir Mahallesi 112. Cadde ekiplerimizce baştan aşağı yıkanıp temizlendi. Bu kapsamda ilçemiz genelinde bitirilen cadde ve sokaklarda genel yıkama çalışmamız sürecektir. ” ifadeleri kullanıldı.