Haberler

ARAÇ FİLOMUZ GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR

3.08.2018 20:09:00
Haberler

Viranşehir Belediyemiz, ilçe halkına daha iyi hizmet sunabilmek adına yeni aldığı sulama aracı ile filosunu daha da güçlendirdi.

Viranşehir Karayolları Şube Müdürlüğünde bulunan belediye araç şantiyesinde düzenlenen araç tanıtım törenine İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, Belediye Başkan Yardımcılarımız Halaf Kete, Mahmut Şık, Arslan Çiftçi, Aladdin Milli, İbrahim Çoban ve belediye birim müdürleri katıldı.

Yaklaşık 200 bin nüfusuyla sürekli büyüyen ilçede, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla,  araç filosunu güçlendirmeye devam eden Belediyemiz, 2017 yılında 2 Milyon 650 Bin TL ile 7 Araç, 2018 yılının ilk 7 ayında ise 820 Bin TL değerinde 5 araç aldı.

Araç tanıtım töreninde konuşan İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit, 2017 yılında 7 araç, 2018 yılında ise 310 Bin TL değerinde alınan sulama aracı ile birlikte 5 araç daha alarak, araç filolarını güçlendirdiklerini söyledi.

Alınan araçlarla amaçlarının her geçen gün hizmet standartlarını yükseltmek olduğunu ifade eden Çimşit, araçların belediye ve ilçe halkına hayırlı olmasını diledi.

Törende kısa bir konuşma yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ise, hizmet odaklı işlere imza atan Viranşehir Belediyesini tebrik ettiğini ve her zaman belediyeye destek olacağını kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından yeni alınan sulama aracının su testi yapıldıktan sonra tören sona erdi.