Haberler

BELEDİYEMİZDEN 750 MAĞDUR AİLEYE GIDA YARDIMI

21.06.2017 15:06:00
Haberler

Viranşehir Kayyum Belediymiz tarafından Ramazan ayı dolayısıyla dar gelirli ve ihtiyaç sahibi 750 aileye gıda yardımında bulundu. 
Viranşehir Belediyemiz yardım komisyonu, SYDV ve bazı STK’lar tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi 750 aileye gıda kolileri teslim edildi. 
Viranşehir Belediye Başkan Vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, “Dar gelirli ve mağdur durumdaki insanlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz" dedi.
Ramazan ayı münasebetiyle yoksul ve dar gelirli 750 aileye yönelik yardım kolisi dağıttıklarını ifade eden Çimşit, “Dar gelirli ve mağdur durumdaki insanlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz. Onların yalnız olmadıklarını bizim yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz ve göstereceğiz. Bu çerçevede Ramazan ayı münasebetiyle başlattığımız yardımlarımızı bundan sonraki yıllarda da aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
Gıda yardım paketlerinin büyük bir özenle, bizzat hak sahibine konutlarında teslim edildiğini kaydeden Çimşit, böylece hem olası kargaşalığın, hem de yardım alanların rahatsız olmasının önüne geçildiğini belirtti.