Haberler

ASIRLIK ÇINARLARA ZİYARETLER SÜRÜYOR

10.10.2017 17:20:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Asırlık Çınarları ziyaret etmeye devam ediyor.

Viranşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “ Asırlık Çınarlarımızın Gül Yüzleri Gülsün ” projesi kapsamında 90 yaş üstü çınarları ziyaret eden Başkanvekili Ömer Çimşit, son olarak Kervansaray mahallesinde ikamet eden 92 yaşındak Nofı Adrin’i ziyaret etinde elini öpüp hayır duasını aldı.

Ziyarette Başkanvekili Ömer Çimşit’e Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Arslan Çiftçi, Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Özbilek ile Kervansaray Mahalle Muhtarı Zülfikar Çay eşlik etti.

Nofı Adrinin ziyaretinde Başkanvekili Ömer Çimşit, asırlık çınar’a proje kapsamında hazırlanan Gül sepeti, Kur’an-ı kerim,seccade ve tespih hediye etti. Nofı Adrin ile sohbet eden Çimşit, asırlık çınar’ın sağlık durumu hakkında Mahalle muhtarı Zülfikar Çay’dan bilgi aldı. Asırlık çınara uzun ömürler dileyen Çimşit, proje nedeni ile çınarlara ziyaret gerçekleştirip hayır dualarını almaya çalıştıklarını kaydetti.

Viranşehir Belediyesi olarak amaçlarının Asırlık çınarların yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu vurgulayan Çimşit, fırsat buldukça ziyaretlerin sürdürüleceğini ve büyüklerin hayır dualarını almaya devam edeceklerini söyledi.