Haberler

BAŞKANVEKİLİ ÇİMŞİT ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

10.10.2017 16:55:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Kırsal mahallelerde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Asfalt ve Stabilize yol çalışmalarını inceleyen Başkanvekili Ömer Çimşit’e Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Arslan Çiftçi ve Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş eşlik etti.

Üçdam Mahallesinde 3,5 Km , Dikili Mahallesinde 3 km Asfalt ve Büyük Görümlü Mahallesinde de Stabilize yol yapım çalışmalarını inceleyen Çimşit, çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş’tan bilgi aldı.

İncelemeler sırasında mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkanvekili Çimşit, “ Halkımıza söz verdiğimiz gibi yollarını yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz ” diye konuştu.

Plan ve program dahilinde kırsal alanlarda yol çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü sözlerine ekleyen Çimşit , “ 100 km Asfalt yapmak için hedef belirledik. Hedefimiz doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Şu ana kadar birçok kırsal mahallemizde yollar yaptık ve halkımızın hizmetine sunduk. Kırsal alanlar kapsamında Üçdam ve Dikili mahallelerimizde başlayan Asfalt çalışmaları da bitme aşamasında. En kısa sürede inşallah bitirilerek halkımızın hizmetinde olacaktır ” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise, Mahallelerinin uzun yıllar hizmet görmediğini, hizmeti kayyum belediyesi ile gördüklerini ifade ettiler.

Yapılan çalışmalardan ötürü memnuniyet duyduklarını dile getiren Mahalle sakinleri, Viranşehir Belediyesine teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.