Haberler

BAŞKANVEKİLİ ÇİMŞİT VE YARDIMCILARINDAN EN ÜCRA MAHALLEYE ZİYARET

5.10.2017 17:40:00
Haberler

Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Kırsal mahalleleri ziyaret ederek incelemelerine devam ediyor.

İlçenin en ücra köşesine kadar ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’e Başkan Yardımcıları Halaf Kete ve Arslan Çiftçi eşlik etti.

Ziyaretler kapsamında Çimşit ilk olarak Botaş’a giderek burada çalışan işçilerle bir araya gelip sorun ve sıkıntılarını dinledi. Botaş ziyaretinin ardından beraberindekilerle birlikte İlçeye 35 km uzaklıkta bulunan Düzik Kırsal Mahallesi’nin Düzik İlkokulunu ziyaret etti. Okul ziyaretinde birtakım incelemelerde bulunup  Okul İdarecileriyle görüşerek okulun durumu hakkında bilgi aldı.Ardından yeni Eğitim-Öğretime başlayan Öğrencilerle bir araya gelen Başkanvekili Ömer Çimşit, Öğrencilere Belediyenin Tohumlu Kalemlerini hediye etti.Öğrencilerle yakından ilgilenerek Öğrencilere eğitim öğretim hayatlarında başarı dileklerinde bulundu.

Viranşehir Belediyesi olarak şehrin en ücra köşesine kadar gidip vatandaşlarla bir araya gelerek devlet-vatandaş ilişkisini pekiştirmeye çalıştıklarını belirten Başkanvekili Ömer Çimşit, Halka hizmet noktasında ziyaretlerin devam edeceğini kaydetti.

Okul ziyareti sonrası Ömer Çimşit, Düzik Mahalle sakinleri ile görüşerek mahalle sakinlerinin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşa hizmet noktasında Belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiklerini dile getiren Başkanvekilimiz, “ Vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmek ve hak ettikleri hizmeti alabilmeleri için buradayız ” diye konuştu.

Yapılan inceleme ve ziyaretlerin ardından  Çimşit, beraberindekilerle birlikte mahalleden ayrıldı.