Haberler

VİRANŞEHİR BELEDİYEMİZ YEŞİL BİR VİRANŞEHİR İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYOR

11.06.2018 15:25:00
Haberler

Viranşehir Belediyemiz son dönemde başlattığı çevre projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Gelecek kuşaklara Yeşil bir Viranşehir bırakmak için her türlü imkanı değerlendiren Viranşehir Belediyemiz şu anda 12 park çalışmasını farklı mahallelerde devam ettiriyor.

Bir kısmı biten park çalışmalarında Viranşehir'de yaşayan halkın adeta nefes alma yeri olarak buralara akın ediliyor. Özellikle yaz sıcaklarının başlamasıyla halk parklara akın ederken gecenin geç saatlerine kadar burada vakit geçiriyor.

Viranşehir Belediye Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit" Viranşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu yana halkımızın sorunlarına eğilip tüm ekibimizle bu sorunları çözme adına gece gündüz çalışıyoruz. Sıcak mevsimin çok etkili olduğu Viranşehir'de park alanlarının halkımıza açılması için büyük projelerimizin yanı sıra küçük projeler ile de buna cevap vermeye çalıştık. Şu anda Park yapımı biten-Devam Eden ve Planlanan alan olarak Yaklaşık 20 Bin Metre Kare alanda çalışmalarımız var. Bu çalışmalarımız Yeni Mahalle, Şarkpınar Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Kışla Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Özal Mahallesi ve Emiroğlu Mahallesinde yapılıyor. Tüm Halkımıza hayırlı olsun "dedi.

20 Bin Metre Kare park alanı için şu ana kadar harcanan paranın 210 TL olduğu da belirtildi.