Haberler

BELEDİYEMİZ KURUMLARARASI ŞAMPİYONU VİRANŞEHİR EMNİYET OLDU

14.05.2018 10:03:00
Haberler

Viranşehir Belediyemiz tarafından organize edilen ve diğer kurumlarca da desteklenen Kurumlar arası Futbol Turnuvası sona erdi.

Belediyemiz spor kompleksinde oynanan Viranşehir Emniyet ve Karatepe-Hürriyet Ortaokulu maçında rakibini 3 - 1 yenen Viranşehir Emniyet Şampiyon oldu.

Final maçına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit, Belediye Başkan Yardımcılarımız Mahmut Şık, İbrahim Çoban, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, İlçe Emniyet Müdürü Kılıç Aslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, kurum amirleri STK temsilcileri ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

3. maçında ise Fatih Sultan Mehmet Lisesi ve Uluğbey Ortaokulu karşı karşıya geldi. Maçı 7 - 2 alan Uluğbey Ortaokulu turnuvanın 3. oldu. Turnuva yaklaşık 40 gün sürdü ve 56 takım katılıp 115 maç oynandı. 600 sporcunun mücadele ettiği turnuvada Viranşehir Belediyemiz Temizlik işleri müdürlüğü en centilmen takım seçildi.

Turnuvada Şampiyon olan takıma kupa- madalya- Eşofman-Ayakkabı ve top verildi. Turnuvanın 2. ne Kupa- madalya-Eşofman-Tişort ve top verilirken 3. olan takım oyuncularına kupa- madalya-Ayakkabı ve top hediye edildi. Gol kralı olan futbolcuya mini kupa hediye edildi.

Turnuva sonunda bir konuşma yapan Viranşehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit, “ Yaklaşık 1.5 ay süren turnuvamız nihayet sona erdi. Bizi en çok sevindiren herhangi olumsuz bir durumun yaşanmamasıdır. Ben turnuvaya katılan bütün takımlarımızı yürekten kutluyorum. Emeği geçen kurumlarımıza, Hakem heyetine çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Amacımız kurumlarda çalışan mesai arkadaşlarımızın bir birini tanıması ve kaynaşmasıdır. Bunu başardığımıza inanıyorum. Bu vesile ile turnuvada Şampiyon olan takımımızı ve diğer dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyorum" dedi.

Viranşehir Emniyet şampiyonluk kupasını Belediye Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit'in elinden aldı. Turnuva sonunda topluca hatıra fotoğrafı çekildi.